Stadion Śląski

Sala konferencyjna 3

Sala konferencyjna 3

310 m2

Projektor

Flipchart

Nagłośnienie

Wi - Fi

Ekran

Szatnia

Możliwe ustawienia

100 osób Bankietowe
100 osób Szkolne
100 osób Podkowa
200 osób Teatralne 2

Sala Konferencyjna 3 Stadionu Śląskiego to przestronna sala z możliwością różnorodnego zaaranżowania. Nieważne, czy planujesz zorganizować konferencję, szkolenie, wykład, a może spotkanie firmowe - Sala Konferencyjna 3 Stadionu Śląskiego na pewno Ci to umożliwi!

Aranżacja teatralna, "szkolna", czy też układ stolików w formie podkowy sprawią, że pomieszczenie dostosujesz do swoich potrzeb. Pozwoli to zapewnić najbardziej komfortowe warunki dla Twoich gości. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby salę zaaranżować zgodnie z Twoimi indywidualnymi oczekiwaniami - zgodnie z charakterem wydarzenia! Dodatkowo 306 metrów kwadratowych umożliwi Ci swobodne przeprowadzenie spotkania w komfortowych warunkach, a uczestnikom wydarzenia zapewni przestrzeń niezbędną do pracy. 

Zrealizuj wymarzony scenariusz 

Możliwość wyposażenia sali w podesty sceniczne, mównicę, czy stoły prezydialne pozwolą Ci zrealizować każdy scenariusz eventu. W przeprowadzeniu wydarzenia pomogą dostępne flipcharty, dodatkowe ekrany i nagłośnienie. Oferujemy także wszelki niezbędny sprzęt multimedialny - od laptopów po projektory. Pełną ofertę mebli i akcesoriów znajdziesz w naszym katalogu.

Marketing zapachowy

Natomiast dzięki możliwościom zastosowania marketingu zapachowego podkreślisz charakter spotkania. Dostępne zapachy (hermes, drzewo egzotyczne, kwiatowy, zielona herbata) dopasujesz zarówno do otwartego szkolenia, jak i do biznesowych narad. 

  Sala konferencyjna 2 Stadionu Śląskiego oferuje:

  • możliwość podziału sali na dwie części 
  • 20 stanowisk z kompletem gniazdek elektrycznych
  • system audio i video, LAN, wifi
  • szatnie
  • magazyny
  • możliwość zastosowania marketingu zapachowego  - dostępne warianty: hermes, drzewo egzotyczne, kwiatowy, zielona herbata
  • ekrany Digital Signage zarządzane centralnie - do dyspozycji 3 kanały do wyświetlania własnych treści i 1 kanał z możliwością transmisji sygnału SDI

  Dodatkowo Stadion Śląski oferuje wynajem wyposażenia konferencyjnego. Szczegółowe informacje znajdują się w naszym katalogu.


  Niezapomniane przeżycia

  Organizacja wydarzenia na Stadionie Śląskim to okazja do zapewnienia dodatkowych atrakcji Twoim gościom. Dostępne zwiedzenie obiektu umożliwi im wejście do szatni reprezentacji Polski, przejście tunelem zawodniczym wprost na arenę główną, czy lepsze poznanie historii najważniejszych wydarzeń, jakie odbyły się w tym słynnym miejscu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zaprosić ich również do rozegrania meczu firmowego na legendarnej murawie, meczu koszówki na sali sportowej lub zorganizowania dla nich turnieju tenisa na kortach przy obiekcie. 

  Nie czekaj i już dziś uzupełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie! 

  arrow-down

  Zapytaj o dostępność

  Możliwe ustawienia

  Dodatkowe usługi

  Dojazd

  ul. Katowicka 10, 41-500 Chorzów (brama nr 8)

  Parking

  Polityka Cookies Czytaj więcej